Slapukų politika

Siekdami pagerinti Jūsų naršymą ir patirtį šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Slapukai – tai nedidelės apimties informacijos elementai, kurie siunčiami į Jūsų įrenginį iš internetinės svetainės ir saugomi Jūsų kompiuteryje tam, kad būtų palengvintas naudojimasis mūsų internetine svetaine bei pritaikytas interneto svetainės turinys prie naudotojų poreikių. Kai vartotojas vėl grįžta į tą pačią internetinę svetainę, ji gali atkurti slapuke išsaugotą informaciją, siekiant informuoti internetinę svetainę apie ankstesnius vartotojo veiksmus joje.

Slapukai būna dvejopi – (1) laikinieji slapukai (arba seanso slapukai), kurie pašalinami, kai užveriama naršyklė, bei (2) nuolatiniai slapukai, kurie nėra pašalinami ir lieka tol, kol pašalinami aktyviais veiksmais arba baigiasi jų galiojimas.

Slapukų surinkta informacija mums leidžia užtikrinti galimybę nevaržomai naršyti mūsų internetinėje svetainėje bei lengviau suvokti vartotojų poreikius bei tobulinti svetainės lankytojų aptarnavimą. Naudojant slapukus Jūs esate atpažįstamas kaip svetainės lankytojas, taip pat slapukai naudojami atpažįstant sugrįžtantį vartotoją. Be kita ko, yra fiksuojami svetainės lankomumo duomenys: informacija, kiek lankytojų apsilankė svetainėje, koks yra lankytojų interneto paslaugų teikėjo serverio srities (domeno) pavadinimas bei kokia informacija yra dažniau skaitoma. Naudojame savo ir trečiųjų šalių slapukus pakartotinės rinkodaros tikslais, kuri pagrįsta naršymo veiksmais, pavyzdžiui, Jūsų paieškomis ar peržiūromis internetinėje svetainėje, tam, kad savo ir kitose svetainėse galėtumėme rodyti suasmenintą reklamą.

Dauguma tinklo naršyklių priima slapukus, tačiau esant poreikiui Jūs galite pakeisti savo internetinės naršyklės nustatymus taip, kad slapukai nebūtų priimami arba kaskart gautumėte pranešimą, kai interneto svetainėje prašoma naudoti slapuką. Informuojame, jog tokiu atveju, mūsų internetinės svetainės veikimas gali sulėtėti bei kai kurios iš svetainės funkcijų gali neveikti.

Informuojame, kad tuo atveju, kai naršote mūsų internetinėje svetainėje ir Jūsų nustatymai priima slapukus, tai laikoma Jūsų aiškiu sutikimu naudoti slapukus mūsų internetinėje svetainėje.

 

FACEBOOK ĮSKIEPIS

Mūsų internetinėje svetainėje yra įdiegtas Facebook įskiepis. Šis įskiepis skirtas mūsų internetinės svetainės lankytojams, norintiems apsilankyti Facebook socialiniame tinkle ir gauti reklamas pagal lankytojo pomėgius. Per šią ikoną, kuri nurodyta mūsų internetinėje svetainėje, sukuriamas tiesioginis ryšys su Facebook serveriais. Į Facebook perduodama informacija, jog Jūs apsilankėte mūsų internetinėje svetainėje, o Facebook šią informaciją priskiria asmeniniam Facebook vartotojo abonentui. Norėdami gauti daugiau informacijos apie Facebook duomenų rinkimą ir naudojimą, taip pat apie Jūsų teises šiuo klausimu ir būdus, kaip apsaugoti Jūsų privatumą, skaitykite Facebook privatumo politikoje adresu https://www.facebook.com/about/privacy/. Galite atsisakyti reklamų pateikimo pagal Jūsų pomėgius Facebook tinklalapyje https://www.facebook.com/settings/?tab=ads#_=_. Šiam veiksmui atlikti Jūs turite būti prisijungęs prie Facebook. Taip pat galite atsisakyti Custom Audience Pixel paspaudę čia.

Mes taip pat naudojame „customer match“, kuris taip pat yra susiję su Facebook siūlomomis paslaugomis. Jūsų el. pašto adresas bus išsiųstas Facebook užšifruota ir anonimiška forma. Gavę tokius duomenis Facebook juos naudoja statistiniais tikslais, siekiant patikrinti, ar kiti vartotojai domisi panašiais gaminiais ir prekėmis. Ši informacija bus naudojama teikiant analogiškas reklamas asmeniškai Jums.