Užbaigtas II-asis Smiltynės Jachtklubo plėtros etapas

2017-04-27
Smiltynes Jachtklubas

2017 m. balandžio 27 d. Smiltynė, Klaipėda. „Inreal valdymas“ užbaigė antrąjį Smiltynės Jachtklubo (Smiltynės g. 25, Klaipėda)  plėtros etapą, į kurį investuota 730 000 eurų. Nuo 2017 m. gegužės 1 d. duris atvers naujas 25 šeimyninių apartamentų viešbučio korpusas. Taip pat, Smiltynės Jachtklubo komplekse įrengta konferencijų salė, talpinanti 100 dalyvių, bei išskirtinė erdvė meniniams-kultūriniams renginiams ar privačioms šventėms, talpinanti apie 200 žmonių.

Pasak Smiltynės Jachtklubo viešbučio valdytojos Anos Timoninos, kompleksas jau šį savaitgalį laukia pirmųjų svečių. „Naujajame viešbučio korpuse svečiai kiekviename numeryje ras pilnai įrengtą virtuvę, kas labai aktualu šeimoms su vaikais, tuo įsitikinome praėjusiais metais“, – teigia A. Timonina. Vienu metu dviejuose komplekso viešbučiuose gali apsistoti iki 140 suaugusių žmonių. Teritorijoje yra galimybė organizuoti renginius iki 2000 žmonių.

Šiais metais Smiltynės Jachtklubo kompleksas siūlo ženkliai išplėstas paslaugų ir pramogų galimybes. „Atsižvelgdami į klientų nuomonių tyrimus įsigijome įvairios sporto, paplūdimio, laisvalaikio įrangos, teritorijoje įrengėme poilsio bei vaikų žaidimo aikšteles, nuomojame dviračius bei žvejybos reikmenis“, – pasakoja A. Timonina. Susisiekimas su kontinentu galimas ne tik keltu, bet ir vandens taksi.

Komplekso teritorijoje įsikūrė naujas Viduržemio jūros regiono virtuvės restoranas „Paskui vėją“.

Bendra investicija į Smiltynės Jachtklubo viešbučių atnaujinimą ir plėtrą – 1 mln. 330 tūkst. eurų. Artimiausiuose planuose – 3+* Smiltynės Jachtklubo viešbučių klasifikacija.

 APIE: Smiltynės Jachtklubas – tai išskirtinis laivybos, apgyvendinimo ir pramogų kompleksas Kuršių nerijoje. Smiltynės jachtklubo viešbutis priklauso UAB „DOMMO Nerija“, o uosto krantinių savininką VšĮ „Klaipėdos jachtklubas“ per pusę valdo UAB „DOMMO Nerija“ ir Klaipėdos miesto savivaldybė.

 

Daugiau informacijos:

Ana Timonina

Smiltynės Jachtklubo viešbučio valdytoja

+370 613 37009

ana@smiltynesjachtklubas.lt

www.smiltynesjachtklubas.lt