Smiltynės Jachtklubo viešbučio klasė pakelta iki 3*PLIUS

2017-06-27
Smiltynės Jachtklubo viešbutis

2017-06-28 Klaipėda, Smiltynė. Smiltynės Jachtklubo, unikalaus laivybos, apgyvendinimo ir renginių komplekso, viešbučiui suteikta 3*PLIUS (trijų plius žvaigždučių) klasė. Aukštesnė klasė suteikta po antrojo plėtros etapo įgyvendinimo, įvertinus atnaujinimu pasiektą ženkliai geresnį aptarnavimo ir paslaugų lygį.

Po plėtros vienu metu 65-iuose Smiltynės Jachtklubo viešbučio kambariuose ar apartamentuose gali apsistoti iki 194 žmonių. „Siekis yra sukurti poilsio erdvę, kurioje svečiai jaustųsi patogiai, kur patirtų gerų emocijų ir visada norėtų sugrįžti“, – teigia viešbučio valdytoja Ana Timonina. Bendra investicija į Smiltynės Jachtklubo viešbučių atnaujinimą ir plėtrą – 1 mln. 330 tūkst. eurų.

Naujos Smiltynės Jachtklubo konferencijų ir renginių salės talpina 100 – 200 žmonių, o teritorijoje yra galimybė organizuoti renginius iki 2000 žmonių. 2017 metų gegužės mėnesį kompleksas buvo tapęs TrenkTuro organizacine būstine ir nakvynės vieta. Komplekso teritorijoje veikia itališkos virtuvės restoranas „Paskui vėją“.

Smiltynėje, kurios paplūdimys 2017 metų sezonui gavo Mėlynąją vėliavą, šiuo metu veikia 3 viešbučiai, tarp kurių Smiltynės Jachtklubo viešbutis turi aukščiausią – 3*PLIUS klasę. 2016 metų pabaigoje visoje Kuršių nerijoje skaičiuota apie 30 svečių namų ir viešbučių, iš kurių – 10 yra kategorizuotų 3*žvaigždučių klasėje.

APIE: Smiltynės Jachtklubas – tai išskirtinis laivybos, apgyvendinimo ir renginių kompleksas Kuršių nerijoje. Smiltynės jachtklubo viešbutis priklauso UAB „DOMMO Nerija“, o uosto krantinių savininką VšĮ „Klaipėdos jachtklubas“ per pusę valdo UAB „DOMMO Nerija“ ir Klaipėdos miesto savivaldybė.

 

Daugiau informacijos

Ana Timonina

Smiltynės Jachtklubo viešbučio valdytoja

+370 613 37009

ana@smiltynesjachtklubas.lt

www.smiltynesjachtklubas.lt