Smiltynės Jachtklubas – puiki vieta darbostogoms

2023-08-04
Smiltynės Jachtklubo konferencijų salė

Šiemet ypač populiari tampa kolektyvinių darbostogų (workation) forma, kai žmonės atvyksta ne pavieniui, bet komandomis. Darbostogautojų skaičius Smiltynės Jachtklube ūgtelėjo tris kartus, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai. Tokiu būdu įmonės gauna dvigubą naudą – suburia darbuotojus strategijų kūrimui ar problemų sprendimui bei patenkina per karantiną susiformavusį poreikį keisti darbo aplinką. Augantis darbostogautojų skaičius skatina pokyčius Smiltynės Jachtklube – stengiamasi kaip įmanoma geriau pritaikyti viešbutį ir kitas komplekso erdves šių svečių poreikiams.

„Šiuo metu darbostogautojai sudaro dar santykinai nedidelę svečių dalį – apie 14 proc., tačiau matome šio segmento augimą ir potencialą. Būna savaičių, kai Smiltynės Jachtklubas tampa dideliu biuru – kambariuose žmonės dirba kasdienį darbą, o kažkuriuo metu išeina į konferencijų salę, kur yra įrengta multimedija ir darbo vietos, ar lauką – komandiniams susitikimams. Didelė bendra viešbučio lauko erdvė kūrybiškai panaudojama komandiniam darbui, idėjų generavimui. Kolektyviniam pavakarojimui yra elingas. Ketiname perplanuoti Kajutkompanijos salę ir registratūrą, įrengiant ten papildomų darbo vietų. Planuojame investicijas į interneto greičio didinimą, kalbamės dėl šviesolaidžio“, – pasakoja Smiltynės Jachtklubo viešbučio vadovė Gintarė Kuršaitytė-Valaitienė.

2023 metų sezono pradžioje standartiniuose Smiltynės Jachtklubo viešbučio kambariuose buvo įrengti oras-oras šilumos siurbliai, kurie vasarą veikia kaip kondicionieriai, o vėsiu oru – kaip šildytuvai. Tai leidžia pratęsti viešbučio sezoną. Taip pat viešbutis įsigijo papildomų šaldytuvų, mikrobangų krosnelių, virdulių ir kitos reikalingos buitinės technikos. Dėmesys skiriamas ir patogioms smulkmenoms bei infrastruktūrai. „Tiems, kam patogiau dirbti iš kambarių, nupirksime lovos staliukus kompiuteriams. Nuo šio sezono birželio užmezgėme partnerystę su traukinukų, „tuk-tuk‘ų“ operatoriais – per mus galima užsisakyti grupės pavažiavimus iki Jūrų muziejaus ar paplūdimio. Kateriu galima nuplaukti į Klaipėdos senamiestį ar netgi pažvejoti“, – teigia G. Kuršaitytė-Valaitienė.

Kolektyvinės darbostogos Smiltynės Jachtklube paprastai užtrunka 2-5 dienas. Populiariausias laikas – sezono pradžia ir pabaiga, kai sumažėja kainos ir bendras viešbučio užimtumas. Nuo 2023 metų gegužės 1 d. iki liepos vidurio į Smiltynės Jachtklubą atvažiuojantys dirbti ir, kartu, pailsėti įmonių darbuotojai praleido 612 kolektyvinių darbostogų (workation) nakvynes (214 kambarių ar apartamentų). Dar apie 185 nakvynės (95 kambariai) yra užsakytos rugpjūtį. Šis skaičius kasdien auga.

Darbostogų rezervacija

info@smiltynesjachtklubas.lt

 

Apie Smiltynės Jachtklubą

Smiltynės Jachtklubas (Smiltynės g. 25, Klaipėda) – laivybos, poilsio ir renginių kompleksas Kuršių nerijoje, veikiantis po atkūrimo 2016 metais. Komplekso 3*Plius viešbutis, kuriame yra 33 standartiniai kambariai ir 32 apartamentai, priklauso UAB „Geruvis“ – INREAL grupės valdomai įmonei.

www.smiltynesjachtklubas.lt