Smiltynės Jachtklubo plėtotojas INREAL tapo Nacionaliniu Nugalėtoju Europos verslo apdovanojimų konkurse

2018-03-28
European Business Awards

2018 m. kovo 27 d. INREAL trečius metus tapo Nacionaliniu Nugalėtoju prestižiniame Europos verslo apdovanojimų (European Business Awards) konkurse. Šįkart – Socialinės atsakomybės ir aplinkosaugos sąmoningumo kategorijoje, kurioje dalyvavo pristatydamas Smiltynės Jachtklubo projektą – laivybos, viešbučių, poilsio ir renginių kompleksą Kuršių nerijoje.

Dalyvavimas šiame konkurse leidžia įvertinti verslo pasiekimus platesniame, visos Europos, kontekste. Pristatydami Smiltynės Jachtklubą parodėme Europai, kokie unikalūs dalykai sukuriami mūsų šalyje. Ir šis laimėjimas yra ne tik INREAL grupės, bet ir visos Lietuvos sėkmė“, – sakė INREAL direktorius Gediminas Pruskus.

2017-2018 metų Europos verslo apdovanojimų konkurse iš viso dalyvavo virš 110 000 bendrovių iš 34 šalių. Nacionalinių Nugalėtojų titulus gavo 289 įmonės. Tarp jų – 9 Lietuvos, 7 Latvijos ir 8 Estijos bendrovės. INREAL vienintelis tarp Lietuvos Nacionalinių Nugalėtojų laimėjo Socialinės atsakomybės ir aplinkosaugos sąmoningumo kategorijoje. Ankstesniais metais Nacionalinio Nugalėtojo vardas INREAL grupei buvo suteiktas už „Kopų vėtrungių“ Nidoje bei „Danės užutėkio“ ir „Dangės krantinių“ projektus Klaipėdoje.

Adrian Tripp, Europos verslo apdovanojimų generalinis direktorius kalbėjo: „Tai nuostabus pasiekimas. Kiekviena laimėjusi bendrovė yra skaidri ir pirmaujanti savo sektoriuje. Būti Nacionaliniu Nugalėtoju reiškia reprezentuoti mūsų vertybes – sėkmę, etiką ir inovacijas. Tai reiškia būti vienu geriausiu Europoje. Linkime jums didžiausios sėkmės finaliniame etape“. 

Gegužės mėnesį vyksiančiame didžiajame finale bus paskelbta 12 Europos verslo nugalėtojų, po vieną kiekvienoje kategorijoje.

Europos verslo apdovanojimų konkurso teisėjų komisiją sudaro 234 asmenys – verslininkai, sričių profesionalai, mokslininkai, žurnalistai ir t.t.

Visų Nacionalinių Nugalėtojų sąrašą galima rasti – www.businessawardseurope.com.