Žiūrėti į priekį ir bangose, ir kasdienybėje – 5-oji „Inreal“ vasaros stovykla vaikams

2021-08-20
INREAL-vasara-vaikams_2021

2021-08-20, Vilnius-Klaipėda. Rugpjūčio 16-18 dienomis 29 vaikai iš šeimos ir globos namų Paparčiuose bei Vilniuje, jų auklėtojai ir savanoriai rinkosi į 5-ąją vasaros stovyklą, organizuojamą „Inreal“ grupės drauge su „Smiltynės Jachtklubu“. Šiemet stovyklos vieta pasirinkta ne tradicinis „Smiltynės Jachtklubas“, bet „Surf Camp“ Melnragėje. Čia vaikai mokėsi čiuožti banglentėmis padedami „Surf Camp“ trenerių komandos, vadovaujamos Girmanto Neniškio.


„Nusprendėme, kad jubiliejinė stovykla turi būti kitokia nei ankstesnės. Čiuožimas banglente duoda ypatingą laisvės ir stiprybės pojūtį – norėjome šį jausmą padovanoti vaikams. Kaip mus mokė treneriai – svarbiausia stovint ant banglentės žiūrėti į priekį – į tikslą. Jei akys bus nukreiptos žemyn – garantuotai nukrisime, o jei žvelgsime į priekį – čiuošime pirmyn, iki kranto. Tikiuosi, kad vaikai prisimins savo skrydžius bangomis, ir jie suteiks pasitikėjimo savimi ir drąsos, kai to prireiks gyvenime“, – sakė „Inreal“ grupės vadovas Gediminas Pruskus, stojęs ant banglentės kartu su vaikais.


Visi vaikai lipo ant banglenčių pirmą kartą. Turintiems patirties važiavimo riedlente sekėsi geriausiai. „Labai patiko surfinimas – plaukti ir atsistoti. Kartais išgriūdavau, bet kelis kartus tikrai gerai išėjo“, – džiaugėsi vienas. „Man pavyko du kartus skristi“, – sakė kitas. „Aš atsistojau tris kartus ir pagavau bangą. Nuskriejau labai gerai, ir man niekas nepadėjo – nepastūmė lentos“, – gyrėsi trečias. „Reikia atsisėsti arba atsigulti ir su rankom mosikuoti“, – aiškino mažiausia stovyklos banglentininkė. „Pabandyk, pabandyk – žiauriai faina. Reikia pritūpti, kad nenukristum, žiūrėti į priekį. O kai nukrenti nuo lentos, tai banglentė už kojos tempia, ir gali greitai išnerti“, – skatino dar neišdrįsusius jau pamėginę. „Kada mes vėl eisim su banglentėm? 12 valandą? O kodėl ne dabar? O bus didelės bangos?“, – vienas per kitą pylėsi klausimai, patvirtinantys, kad įspūdžių daugiau nei vaikai sugeba juos išreikšti žodžiais.


„Smagu, linksma, visi patenkinti. Pramoga įdomi, ne kiekvienas gali tokią sau leisti pabandyti – mums pačioms įspūdžių daug, ką jau kalbėti apie vaikus. Esame labai laimingi ir dėkingi“, – šypsojosi Paparčių šv. Juozapo šeimos namų auklėtoja Lina Drėgvienė.


Išsipildyti šios stovyklos idėjai padėjo „Inreal“ ir „Smiltynės Jachtklubo“ darbuotojai bei partneriai ir draugai: „Northway medicinos centras“, UAB „Binkauskas ir Stašinskas“, UAB „2Larchitektai“, UAB „Elektrifikacijos paslaugos“, UAB „Fegda“, UAB „Medžio stilius“, UAB „Tojaris projektai“, „Surf Camp“, CaCa restoranas ir kt.


Visiems renginio dalyviams buvo atlikti covid-19 testai, tame tarpe – pilnai pasiskiepijusiems „Inreal“ grupės ir „Smiltynės Jachtklubo“ darbuotojams-savanoriams.

Apie INREAL grupę

INREAL – tai ženklas idėjos, duodančios pradžią unikaliems projektams, pagrindą – profesionalioms paslaugoms ir pridėtinę vertę verslams, klientams ir partneriams. INREAL pozicionuoja kūrybiškumą kaip esminę vertybę dinamiškame verslo pasaulyje. INREAL grupė, kurią sudaro: UAB „Inreal“, UAB „Inreal GEO“ bei UAB „Inreal valdymas“ su jos valdomomis įmonėmis plėtoja unikalius nekilnojamojo turto (NT) projektus bei teikia bene plačiausią Lietuvoje NT paslaugų spektrą 11-oje šalies miestų. Per daugiau nei 25 veiklos metus įgyvendinta virš 70 įvairios paskirties nekilnojamojo turto projektų, kurie pelnė pripažinimą ir apdovanojimus ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniuose konkursuose. INREAL grupės įmonės priklauso AB „Invalda privatus kapitalas“.

Daugiau informacijos: Rūta Merčaitienė, INREAL grupės marketingo ir komunikacijos vadovė,
+370 611 29 779 ruta.mercaitiene@inreal.lt www.inreal.lt